תפריט נגישות
search
אודותינו

אודות וואווי - Huawei-mobile

Alfa Telecom LTD

חב' אלפא טלקום מקבוצת פל, היא היבואנית הרשמית ונציגתה הבלעדית של חברת HUAWEI  (מבטאים ווּאַוֵוי) בישראל בכל הנוגע למוצרי תקשורת של Huawei Device; Mobile, Broad Band, WI-FI, ועוד. החברה נוסדה בשנת 2009 ועיסוקה בשיווק והפצה של מכשירים סלולריים מתקדמים מאד ובמחירים אטרקטיביים כאשר שהשירות והתחזוקה עבור קהל לקוחותינו נמצאים בראש מעיינינו.

בשנת 2013 נבחרנו לייצג את ענקית התקשורת העולמית Huawei באופן בלעדי בישראל. בכוונתינו להביא את הבשורה החשובה והמתקדמת של Huawei לציבור בישראל ולהציע לו את המגוון הרחב והעשיר של המכשירים החכמים, תוך התאמתם לצרכי המשתמשים בארץ.

Alfa Telecom LTD

אנו מפעילים מערך שירות מקצועי וגדול בתחנות בפריסה ארצית באמצעות חברה אחות שלנו, Celadon Labs, שהיא המעבדה הגדולה והמשוכללת בארץ לתחזוקה ולשירות למכשירים חכמים, וזאת על מנת לתת מענה הולם לצרכים המגוונים של קהל לקוחותינו, הן הפרטיים והן העסקיים. אנו פועלים בכל ערוצי השיווק (מפעילי התקשורת ורשתות השיווק), כדי שהמכשירים החכמים של Huawei יהיו זמינים ונגישים לכל הצרכנים באשר הם.

קבוצת פל (משנת 1975) היא חברת שירות מובילה למוצרי החשמל ואלקטרוניקה. מה שהתחיל במעבדה קטנה בגבעתיים, הפך בתוך שלושה וחצי עשורים לפעילות ארצית חובקת מוצרים וסניפים. מעבדות האלקטרוניקה של הקבוצה הן מהגדולות מסוגן בישראל ומועסקים בהן 350 טכנאים ו- 150 נציגי שרות, ב- 12 סניפים ברחבי הארץ. ששת פעילויות הקבוצה הן: מתן אחריות למוצרי חשמל, הרחבת אחריות עבור יצרנים ויבואנים ומכירת מוצרים מתכלים (שירות קריסטל, סי. אס. בי. ושירות רטפון); שירות ואחריות שנתי לחברות ביטוח (מעבדות פל); חוזי שירות עצמאים לזמן ארוך (פילב); חוזי שירות ותמיכה למחשבים (הלפּ פי. סי.); שירות ואחריות למכשירים סלולרים (סלדון); סחר וקמעונאות (אלפא).

HUAWEI

Huawei הגלובלית, קבוצת טכנולוגיית מידע ותקשורת ענקית, מהגדולות, המתקדמות והחדשניות בתבל, ויצרנית התשתיות הסלולאריות הראשונה בגודלה בעולם, הפועלת בעולם מכשירי הקצה באמצעות Huawei Device, מאמינה שכל אדם יכול להיות "מרכז תקשורת", ושהעולם יהיה מקום טוב יותר, אם מחסומי הגישה והמידע ימוטטו. אנו בונים את מותג המכשירים החכמים המשפיעים והחדשניים ביותר, הכוללים גם טאבלטים, פאבלטים, סמארטפונים, ומוצרים אלחוטיים לבית ולעסק.
המגוון הרחב והעשיר שלנו, מעיד על ההתמקדות שלנו באדם, ובמחוייבות הבלתי מתפשרת שלנו, לספק לו את חוויית האינטרנט הידידותית ביותר כשהוא נמצא בתנועה.
ב-Huawei מועסקים 140,000 בני אדם, כמחציתם עוסקים במחקר ופיתוח.

עוד באתר Huawei

ל- Huawei Device תשעה מרכזי מו"פ וחמישה מרכזי תכנון והנדסה, בארה"ב, באירופה, בהודו, ביפן ובסין. החברה מפעילה אלפי מרכזי שרות ומכירות בלמעלה מ-100 מדינות, ומכשיריה משווקים ע"י יותר מ-500 מפעילי תקשורת גדולים בכ-140 מדינות. Huawei Device החלה את פעילותה ב-2003, תוך הובלת שוק מכשירי ה-CDMA. ב-2006 פיתחה את כרטיסי הזיכרון למכשירים ואת ה-USB פלאג נ' פליי, שהיו מוצרים פורצי דרך. מ-2009, Huawei Device מפתחת ומשווקת מכשירים חכמים, מהם שווקו ב-2011, 20 מיליון יח' ברחבי העולם, וסדרת ASCEND לבדה, מכרה בארה"ב 2.5 מיליון מכשירים. ב-2012 השיקה Huawei Device מגוון רחב וחדשני של מכשירים ברחבי העולם, הממוקדים בחוויית הלקוח ובמחירים תחרותיים וברי השגה לכלל הציבור, בין היתר, גם את מכשיר ה Huawei 4G , המכשיר הראשון של הדור הרביעי שהושק בארה"ב בידי חברה כלשהי ו בתאריך ה 18.6 בשנת 2013 השיקה Huawei Device את מכשיר הדגל הדק ביותר בעולם Ascend P6 אשר עוביו 6.18 מילימטר בלבד.

חזונה של Huawei Device הוא להעשיר את חיינו באמצעות חוויה תקשורתית ידידותית, מלאה ומספקת בפס רחב. Huawei Device חושבת ירוק ותורמת בכל פעולותיה לקיומה של חברה, כלכלה וסביבה ברת-קיימא המאפשרים לבני אדם לצמצם את צריכת החשמל, פליטות של גזי חממה ועלויות הרכישה שלהם.

מדיניות האיכות של Huawei Device קפדנית ביותר, ובמרכזה פעילות בלתי נלאית להבטיח שצרכי המשתמשים ודרישותיהם יזוהו בבירור, והפתרונות שמאפשרים את סגנון חייהם המיוחד ישולבו במכשירים החכמים. אנו עושים הכל כדי להבטיח שרמת האיכות הגבוהה שלנו נשמרת בכל תהליכי המחקר, הפיתוח והיישום. אנו חותרים ומתאמצים לספק ללקוחותינו שירות עילאי באיכותו, ואנו מודעים בכל עת, שהסיבה היחידה לקיומינו, נעוצה בשירותים הטובים שאנו מספקים ללקוחותינו.

סמל המותג HUAWEI

כל צורות הסמל שלנו מצביעות אל עבר המרכז אשר שם, בלבה של כל העשייה שלנו, נמצאים הלקוחות שלנו. מהם התחלנו את דרכינו בבתעשיית התקשורת, וכל הטכנולוגיות שאנו יוצרים כיום, נובעות מצורכי האנשים ונועדו כדי לשרת אותם. הלוגו בצבע האדום הבוהק הינו סמל רב כוח שמשדר אופטימיות וגווני האדום השונים, של כל אחד מחלקיו, מציינים את הקידמה והחדשנות שבהם אנו דוגלים. מעברי הצבע מבהיר לכהה, ממחישים שהמקור לעשייתנו נובע מהצרכים של הלקוחות. וממשיך משם כלפי חוץ. הבדלי הגודל של הצורות הבוהקות מסמלות את בטחוננו ההולך וגובר ואת האופן הבוגר והמקצועי שבו אנו נוקטים בעסקינו הבינלאומיים. מעברי הגוונים שבסמל הם מטאפורה לפתיחותנו, רצוננו בשיתופי פעולה והתאמתנו לבעלי העניין שלנו. ב- Huawei איננו רואים את העולם בשני צבעים פשוטים בלבד. אנחנו מבינים שצריך גוונים רבים ושונים כדי לבנות עולם. המגוון הגדול של אנשינו הוא נכס בעבורנו.

"Get Smarter" זו סיסמתינו המבטאת את רצוננו לשפר את חיינו וכדי שעשיית הדברים תהיה קלה יותר ושאיפתנו לאפשר לכולם לבחור את הבחירה החכמה ביותר
עוד באתר Huawei Device הבינלאומי.

הגישה הקלה לשירות
בכל שאלה על מכשירי הקצה של Huawei Device או שירות לאחר הקניה, ניתן ליצור קשר בטל מס': 1-700-709-706 אנשי התמיכה שלנו יענו לכם בהקדם האפשרי. נשמח לשמוע הערות והצעות בכל הנוגע למכשירי הקצה, לפעילות חברתנו ולאיכות מתן השירות.

תעקבו אחרינו ב...

YouTube - וואווי Google+ - וואווי Instagram - וואווי facebook - וואווי

הרשמו לדיוורים שלנו

הירשמו עכשיו לדיוורים שלנו כדי שתהיו מעודכנים תמיד.
אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל ממך הערות באמצעות טופס צור קשר שלנו.